Kas Sa tead, mida saaks teha fotode abil? Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvel on olnud oodatust põnevamad seiklused? Kui on ägedad olukorrad, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui teiste kampaaniate ajal.  Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele panna, siis on hea lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv lehitseda! Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kingitus näiteks emale. Kui aga tahaksid, et lisaks piltidele oleks seinal ka kasulikumat infot, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Kalendrid on lisaks armas kingitus igaühele, eriti lähedasele.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on tähtsaks jäänud mõni mälestus, mida sooviksid näha kogu aeg, siis soeta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – loodukaunitest kohtadest, enda või lähedaste pilti, koduloomadest või mõnest ägedast kangelasest – sest kui foto meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii pea! Mõõtude poolest väiksem, kuid ikkagi efektiivne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on ilus kaunistus seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõprade seltskondade ja firmade seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid enda lähedastele – nii leiate kergelt kogu seltskonna suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on samuti võimalik tellida ka erisuguseid muid tooteid, mida toimival ettevõttel vaja võiks minna.  Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – kirjuta meile ja me juhendame sind hea meelega. Lisaks saab osta ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised on võimalik kleepida ükskõik mis pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel täpsemini tahad kleebiseid kasutada ja soetada need samuti siis vastavast materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kiire ja taskukohane nendele, kes soovivad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *