Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida kõike on võimalik valmistada fotode abil? Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Siis on vist ka saadud hulganisti toredaid fotosid! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie poes on kõige kiirem! Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii saad hiljem meenutada, kui soe suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris vahva kingitus oma sõpradele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks lisatud ka kasulikumat infot, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Ja muidugi on kalendrid kontoriseinale sobilikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/menuud-ja-joogikaardid/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui kleebid seina kauni ja enda jaoks armsa pildi. Näiteks, saad fototapeedile panna vaate endale olulisest kohast – kodukant või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka foto enda armsatest – kas siis loomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõpruskondade ja ettevõtete seas.  Soeta ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kergemini kõik rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida me pakume. Tootevalikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see algselt tunduda võib – kirjuta meile ning me juhendame sind hea meelega. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ja ka erisugustest materjalidest. Kleebised on käepärased, kui soovid oma firmat reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi rattale! Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kiire ja taskukohane nendele, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *