Kas Sa oled mõelnud, mida oleks võimalik luua fotodega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning see pole kaugeltki veel kõik!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga päikeseline ning loodetavasti seiklusi täis. Kui on ägedad sündmused, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida meelde jätta.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie juures on kõige parem! Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Taolist raamatut on hiljem ikka väga meeldiv lugeda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka armas kink oma sõpradele. Veel üks võimalus on kokku panna kalender – saad ise välja valida mis fotod, mis kuusse lisad ja samamoodi märkida ka kõikide asjaosaliste sünnikuupäevad.  Ja kindlasti on kalendrid kontoriseinale ideaalsed.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui paned seinale kauni ning enda jaoks olulise foto. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – loodukaunitest kohtadest, pilti endast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi hea asendusvariant fototapeedile on fotolõuendid. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend lisab rohkelt stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade ja ettevõtete seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid enda lähedastele – nii leiate kiirelt kogu seltskonna suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on lisaks võimalik osta ka erisuguseid teisi tooteid, mida toimival firmal vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui disain ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erinevatest materjalidest. Kleebised on suurepärased, kui tahad oma firmat reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi rattale! Pealegi on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja taskukohane kõigile neile, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *