Ole valmis – kaasahaarav hooaeg on taas algamas! Tule kindlasti läbi ja avasta, millise kaubaga rõõmustab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Soovime enda klientidele pakkuda ainult usaldusväärset kaupa. Hooaja alguse puhul on meil ka sooduspakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad toote garantii. Uisud, riietus, kotid, kaitsed, kepid – vaata kõiki tooteid internetipoes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/hoki-rulluiskudel

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende lisatarvikud. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Kui soovid rohkem infot selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Vaata meie e-poodi ja kes teab – ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Meie kaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on väga mitmekülgses valikus ja erinevate omadustega.  Jäähoki uisud on mõeldud nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainult naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et need oleks kvaliteetsed ja vastupidavad. Pealegi saad juurde soetada samuti laias valikus tarvikuid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Suvise kategooria all on samuti nokamütsid.  Valikusse olema lisanud kõik kõvemad tegijad, sellepärast mütsid on väga kenad. Otsi omale sobilikke omadustega äge müts!

 

Teine kuum riietusese on hokisärgid. Võimsa prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mille valid, on see hea kvaliteediga.

 

TULE OSTLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, mõistame suurepäraselt kui tähtis on hokivarustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Abistame sind nõuga, et leiaksid endale sobivaima asja. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – nüansse on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Lisaks püüame valikusse lisada ka kõige popimad tooted.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *