Miks mitte kinkida kalender lastelaste fotodega oma emale? Ka fotoraamat on suurepärane kink – saad iga foto juurde kirjutada tabav jutt, et mälestus ehedam oleks.  Internetipoe tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Valik on suur, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on taas popp? Miks mitte kleepida enda kõige armsam pilt seina peale, et seda päevast päeva jumaldada? Seinakleebised on väga hea täiendus ühevärvilisele seinale. Lisaks on valikus kleebised ka firmaautodele ning teistele asjadele, mida saad vajadusel ise kujundada.

Heakvaliteediline magistritöö köitmine on viimne, kuid vägagi tähtis osa diplomitöö valmimisprotsessis. Parima hinna eest arvestustöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sinul veel puudub oma visiitkaart siis nüüd on hea aeg kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode printimine  ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *