See on üks oluline asjaolu, miks reistõrkekindlustus kohe alguses juba muretseda. Pealegi on reisitõrkekindlustus tähtis kui reisid mõne transpordivahendiga – lennuk, rong või laev.  Et sul ei tuleks muretseda hiljaks jäänud lennu pärast uue sihtkoha pileti soetamisest, siis reisitõrkekindlustus võiks siiski juba reisima minnes olemas olema.

Kui sul on kohe vaja teada kindlustuse maksumust, siis sind aitab reisikindlustuse kalkulaator (kindlustuse kontroll). See on just nii lihtne, et moodustame hinna vastavalt erinevatele asjaoludele.  Kui sa pole kindel, missugune reisikindlustus on ikka parim, siis reisikindlustuse võrdlus on seade, mis annab vastused. Aga reisikindlustuse kalkulaator aitab jälgida, kuidamoodi hind arvutati. Kui reisid välisriiki, on ka hind kõrgem. Sõites ohtlikku sihtkohta on samuti hind kõrgem. Siiski tasub meeles pidada, et kui puhkuse ajal juhtub õnnetusjuhtum, siis ilma kindlustuseta läheb see palju rohkem maksma, kui reisikindlustus oleks maksnud.

 

KINDLUSTA REISIJAID VÕIMALIKULT VARAKULT

 

Nüüd kui oled lugenud  tutvustuse reisikindlustuse tarvilikkusest, aitab reisikindlustuse võrdlus valida õige kindlustusagent. Kanname hoolt oma klientide eest ja tahame pakkuda parimat võimalikku reisikindlustust hea hinna eest! |Meie jaoks on väga oluline inimeste rahulolu ja seetõttu on meie reisikindlustus just klientidele suunatud. Sõlmi leping juba täna!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *