Tule ja vaata, milliste toodetega kostitab Sind hokipood seekord. Kahtlemata oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal. Soovime enda klientidele pakkuda ainuüksi usaldusväärset kaubavalikut. Kaupluses on väga lai valik erinevaid kaupasid – astu läbi ning vaata juba täna!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Tootevalikus on väga mitmekülgne valik hokivarustust ainult usaldusväärsetelt firmadelt. Veebipoe kaupade sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ja tarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Panime kirja, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed/saarekaitsed

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende aksessuaarid. Filtri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Leia endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud on kategooria all. Filtri abiga on võimalik varieerida uiskude varustatavusega ning leida just see kõige parem. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seetõttu on põhiline, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  Kauplusest leiad samuti igasugused aksessuaarida, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Eriliselt lahedad riided nii talveks kui ka suveks. Nokamütsid on olnud väga popid meie püsiklientide seas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abiga saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse rubriigi alla.  Tootevalik on jällegi lai, kuid kõik hokikaubad on ainult usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Leia heakvaliteedilised ja kerged hokisärgid trennides käimiseks või vägeva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, saame aru kui tähtis on varustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Aitame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Mõistame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Pluss leiate meie juurest ka kõige uuemad asjad.

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *