Üks netikasiinode suurimaid eeliseid võrrldes tavaliste kasiinodega, mis on end mõnes hoones sisse seadnud, on see, et mängijate meelitamiseks pakutakse internetis kõikvõimalikke boonuseid, mis üksteisest suhteliselt palju erinevad. Lugege edasi, ning saategi teada, mida üks kasiinoportaali austatud külastaja endale oodata võib.

Tervitusboonus

Pole vist ühtegi netikasiinot, kes liitumise puhul mingisugust ahvatlevat preemiat ei pakuks. On need siis tasuta spinnid, kaotuskindlustus või lisakrediit mängimiseks. Enamasti saab tervitusboonuse kätte siis, kui teete oma esimese sissemakse kasutajakontole. Enamasti on lisakrediidi suurus koguni 100% sellest, mis sisse maksate. Maksate sisse sada eurot, aga mängimiseks saate kakssada eurot.

Preemiad ilma sissemakset tegemata

Tihti pakutakse boonuseid ka neile mängijatele, kes lihtsalt kasiinoportaali esimest korda konto loovad. Preemia kättesaamiseks ei ole tarvis isegi sissemakset teha. Nii saavad mängijad kasiino pakutavaid teenuseid tasuta järele proovida. Teile kingitud krediiti võite kasutada kohe, kui konto on tehtud, ent kui peaksite sellega rahapaja võitma, palub kasiino teil siiski enne selle kättesaamist teatud sissemakse teha.

Lojaalsus- ning igakuised boonused

Suurem osa netikasiinodest pakub oma mängijatele igakuiseid või teatud perioodi tagant korduvaid boonuseid. Üldjuhul on tegu preemiatega, mis antakse kaasa sinu sissemaksetega. Nii püütakse hoida olemasolevaid kliente ning nii mõnigi boonustest võib tulla üllatusena – selle võib leida mängija, kes loeb näiteks e-maile, mida kasiino sulle saadab. Mida kauem mängija ühele kohale truu on, seda kõrgema taseme ta saavutab. VIP-staatuseni jõudnud mängija võib oodata juba küllaltki rõõmustavaid boonuseid.

https://www.optibet.ee/et/kasiino/

Maksemeetodi boonus

Kuigi seesugused boonused pole nii levinud, kui teised, pakub mõni kasiino neid lahkelt. Kuna raha sissemaksmiseks on erinevaid meetodeid, annab kasiino mõne puhul sulle lisakrediiti. Nende eesmärk on ärgitada inimesi oma mängukontole rohkem vahendeid kandma.

VIP kasiinopreemiad

On neid, kes mängivad väga suurtele panustele ning kasvatavad sellega ühtlasi kasiinode käivet. Nende jaoks on paarisajaeurone boonus selgelt liiga väike. Sellistele klientidele pakuvad kasiinod tihti ka märgatvalt suuremaid boonuseid. Mida kauem ühes kasiinos käite, seda suurema tõenäosusega saate teiegi VIP programmi liikmeks. VIP klientidele pakutavad kingitused võivad olla näiteks ööd hotellis, piletid spordisündmustele või muusugused kallid kingitused, mis mängija ikka nende kasiinos hoiaks.

Sõbralik soovitus

Boonus antakse mängijale, kes mõne enda sõbra või tuttava samuti kasiino klientide hulka toob. Boonust võib saada iga toodud sõbra eest.

Järeldused

Kasiinode boonuste peamine eesmärk on meelitada kliente just selle kasiinoga liituma. Mängijana on see teile kasulik. Kuid sõltumata kasiinost, tasub enne esimese sissemakse tegemist hoolikalt lugeda boonuste tingimusi. Tihti ei ole lubatu nii vägev, kui see esmapilgul näida võib.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *