Miks mitte valmistada kalender laste piltidega kallile vanaisale? Ka fotoraamat on armas kink – saad iga pildi alla kirjutada tabav lause, et fotomälestus meeldejäävam oleks.  Veebikauplus tootevalikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erisuuruses. Tootevalik on suur, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul kampaaniahinnaga!

Tõeline hitt on sellel aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto oma perekonnast, koduloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis näiteks seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Muuhulgas on müügis kleebised ka firmaautodele ja muudele asjadele, mida saab ka ise arendada.

Kui oled tudeng, siis on köitmine ilmselt Sinu jaoks aktuaalne. Parima hinna eest lõputöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Kui aga Sinul siiani puudub oma visiitkaart siis täna on parim võimalus kaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riidest materjal, mille peale on prinditud pilt. Foto saad valida ise ning selle seina panna. Fotolõuend näeb välja nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode printimine trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *