Miks mitte valmistada kalender laste piltidega kallile vanaemale? Samuti fotoraamat on armas meene – saaksid iga kauni hetke kõrvale lisada mõni jutt, et mälestus värvikam oleks.   Vali omale valitud suuruses kalender koju. Leiad kindlalt endale vajaliku!

Tõeline hitt on algaval aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto endast, oma loomast või loodusest. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis võib-olla seinakleebised teevad toa hubasemaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie kodulehel!

Heakvaliteediline lõputöö köitmine on viimne, kuid väga oluline samm diplomitöö valmimisel. Parima hinna eest lõputöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Tee uus visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on ideaalne viis, kuidas toale iseloomu lisada. Foto võid valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks ehtne maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega- Picturehappy!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *