On õige aeg ette valmistada lähenevaks hoki hooajaks. Meie hokipood palub uusi ja vanu kliente kauplusega tutvuma. Muidugi oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal. Näeme vaeva selle nimel, et meie poe kaubavalikus oleks pidevalt ainult kõige parem ja tänapäevaseim jäähokivarustus. Jäähokihooaja alguse puhul on meil ka häid pakkumisi – ära maga neid maha!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Müüme varustust usaldusväärsetelt kaubamärkidelt, mis tagavad varustuse garantii. Meie varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ja tarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses müügil.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saad valida hokikeppi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Soeta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on üsna suures valikus ja mitmesuguste detailidega.   Jäähoki uisud leiad eraldi kategooria all. Otsingufiltri abil on võimalik varieerida uiskude omadustega ning valida just see kõige sobivam.  Sporti tehes peavad uisud olema heakvaliteedilised, et tagada tulemusi ning mugavust. Lisaks saaksid juurde soetada samuti mitmesuguseid mitmesuguseid, sh pudelid, teemandid ja needid.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga popid meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abil saad valida nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Teine kuum toode on hokisärgid. Valik on jällegi lai, kuid kõik hokikaubad on ainult usaldusväärsetelt partneritelt. Avasta korralikud ja niiskuskaitsega hokisärgid trenni tegemiseks või vahva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida selga panna trennivälisel ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav meeskonnasport, siis on tähtis, et varustus oleks väga vastupidav.  Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Kui vaja nõustame ka parima kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju detailsemad kui esmapilgul tunduda võib. Lisaks leiate meie juurest ka kõige populaarsemad tooted.

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *