On viimane moment teha ettevalmistusi lähenevaks jäähoki sessooniks. Meie hokipood kutsub uusi ja vanu sõpru tooteid vaatama. Muidugi oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal. Näeme vaeva selle nimel, et meie poe kaubavalikus oleks alati ainult parim ja kaasaegsem jäähokivarustus. Jäähokihooaja alguse puhul on kaupluses ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad kauba garantiid. Kaupluse kaupade sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ning aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Panime kirja, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Otsingufiltri abil saad valida vajalikke omadusi ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainult naistele.  Uisutajale peavad uisud olema korralikud, et tagada tulemusi ning mugavusetunnet. Pealekauba saad kaasa soetada ka laias valikus tarvikuid, sh trenažöörid ja tahvlid.

 

RIIETUS

 

Eriti vahvad riided soojaks ja külmaks hooajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abiga saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse rubriigi hulka.  Tootevalik on samuti lai, kuid kõik varustus on ainult usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Leia heakvaliteedilised ning hingavad hokisärgid trenni jaoks või vägeva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida selga panna trennivälisel ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, teame täpselt kui tähtis on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Aitame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Teame, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Külasta internetipoodi või tule kohale!

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *